I Edycja Okręgowej Ligi – Zgierz 19-21.04.2002. | |
Zawody połączone były z eliminacjami MP juniorów i seniorów. | |
Łącznie nasi zawodnicy zdobyli 23 medale. | |
Grupa początkująca: | |
Justyna Pietras | I m-ce KUMITE |
Ewelina Miller | II m-ce KUMITE |
III m-ce KATA | |
Piotr Sztendel | I m-ce KUMITE |
Łukasz Rożniata | II m-ce KUMITE |
Anna Cent | III m-ce KUMITE |
Młodzicy i juniorzy młodsi: | |
Karolina Żurkowska | I m-ce KATA |
I m-ce KUMITE | |
Gabriela Felsztukier | I m-ce KATA |
III m-ce KUMITE | |
Michał Buss | III m-ce KATA |
Katarzyna Słupińska | I m-ce KATA |
Magdalena Pieczka | II m-ce KUMITE |
Sebastian Miller | III m-ce KATA |
Juniorzy starsi: | |
Magdalena Wieruszewska | III m-ce FUKUGO |
Jakub Krakowski | I m-ce FUKUGO |
Piotr Gaczyński | II m-ce FUKUGO |
Jarosław Kowalczyk | III m-ce FUKUGO |
Seniorzy: | |
Agnieszka Freda | II m-ce FUKUGO |
III m-ce KUMITE | |
Karolina Kotala | III m-ce KUMITE |
Wojciech Majtczak | II m-ce FUKUGO |
Jacek Wasiak | III m-ce KATA |
XIII Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów | |
Warszawa 19-18.04.2002: | |
Jacek Wasiak | II m-ce KATA |
Agnieszka Freda | III m-ce FUKUGO |
Karolina Kotala | III m-ce FUKUGO |
III m-ce KUMITE | |
Drużyna w składzie: | |
Jakub Krakowski | II m-ce KUMITE drużynowe |
Piotr Gaczyński | |
Marcin Strojecki | |
Jarek Kowalczyk | |
II Edycja Okręgowej Ligi Karate – Ozorków 27.04.2002. | |
W zawodach wystartowało ok. 260 zawodniczek i zawodników z 12 klubów z okręgu łódźkiego. | |
Grupa początkujących: | |
Justyna Pietras | I m-ce KATA |
I m-ce KUMITE | |
Agnieszka Lis | II m-ce KATA |
II m-ce KUMITE | |
Anna Cent | II m-ce KATA |
Tomasz Matuszewski | II m-ce KUMITE |
Wiktor Dowgrid | III m-ce KATA |
Łukasz Rożniata | IV m-ce KATA |
Grupa średnia: | |
Karolina Żurkowska | I m-ce KATA |
I m-ce KUMITE | |
Magdalena Nowicka | I m-ce KATA |
Gabriela Felsztukier | II m-ce KUMITE |
Kinga Niewiadomska | III m-ce KUMITE |
IV m-ce KATA | |
Michał Buss | III m-ce KUMITE |
Jan Pieczka | III m-ce KATA |
Katarzyna Malinowska | IV m-ce KATA |
Grupa zawansowana: | |
Jakub Krakowski | I m-ce KUMITE |
Piotr Gaczyński | II m-ce KATA |
Filip Słupiński | II m-ce KATA |
IV m-ce KUMITE | |
Magdalena Wieruszewska | IV m-ce KATA |
II Puchar Polski Dzieci – Włocławek 07-08.06.2002 | |
W zawodach wystartowało ponad 300 zawodniczek i zawodników z 42 klubów. | |
Karolina Żurkowska | I m-ce KUMITE |
IV m-ce KATA | |
Sebastian Miller | II m-ce KUMITE |
IV m-ce KATA | |
Jan Pieczka | III m-ce KUMITE |
Drużyna w składzie: | |
Magdalena Pieczka | II m-ce EN-BU drużynowo |
Bartłoniej Borek | |
Drużyna w składzie: | |
Karolina Żurkowska | III m-ce EN-BU drużynowo |
Michał Buss | |
Drużyna w składzie: | |
Michał Buss | III m-ce EN-BU drużynowo |
Sebastian Miller | |
Drużyna w składzie: | |
Krzysztof Pilarski | V m-ce EN-BU drużynowo |
Jan Pieczka |