Mata do Karate WKF

MATA PUZZLOWA TATAMI DO KARATE  WKF  TROCELLEN ProGame ®

Tradycyjna japońska sztuka walki Karate niesie ze sobą wiele różnych rzeczy. Jej nieodłącznym elementem są korzyści psychiczne (duchowe?) jak skupienie, koncentracja, samokontrola. Fizyczne jak kondycja, siła, zwinność. Ponadto wiele innych, których liczba może zaskoczyć niewtajemniczonych jeszcze nazbyt dogłębnie w Karate. Warto więc móc w pełni korzystać z tych dobrodziejstw kultury japońskiej i stopniowo, systematycznie rozwijać się.
 
 
Mata do Karate tatami w wersji puzzlowej od TROCELLEN ProGame posiada wiele doskonałych cech, które to bezpieczeństwo gwarantują. Co potwierdza  homologacja przyznana im przez World Karate Federation  WKF, czyli Światową Federację Karate.
 
Wśród cech Mat do Karate WKF TROCELLEN ProGame warto wymienić na przykład:
 Kompaktowe wymiary: 1x1m 2cm
 Niską wagę: 2 kg
 Stabilne łączenia puzzlowe
 Powierzchnię antypoślizgową o strukturze słomy ryżowej japońskich mat tatami
 Potwierdzone testami [EN 1177 HIC] zabezpieczenie przed obrażeniami głowy przy upadku z wysokości do 1,10 m 
 Wspieranie wagi zawodników od 40 do 100 kg
• Przystosowanie ich zarówno młodszych jak i dorosłych Karateków 
 Właściwości hipoalergiczne 
 Powierzchnię przeciwgrzybiczą i antybakteryjną 
 Pełną wodoodporność
 Utrzymanie ich w czystościa za pomocą zwykłej wody pod ciśnieniem
 Całkowitą wolnośc od szkodliwej chemii np. ftalanów i formamidów
• Całkowitą bezwonność – czyli brak toskycznych oparów z pianki jak w tanich matach 
 
Maty są dwustronne i dostępne w kolorze czerwono-niebieskim, czyli zgodnym z wymogami WKF. Cechują się ponadto znacznie dłuższą realną żywotnością niż wiele innych dostępnych w Polsce i na globalnym rynku mat do Karate. Idealnie nadają się do treningów w dowolnych pomieszczeniach zadaszonych jak dojo, na zawodach Karate, pokazów w galeriach handlowych etc. Także na świeżym powietrzu i powierzchniach typu: trawa, piach, ziemia, żwir, błoto, śnieg.
 
Maty puzzlowe  tatami TROCELLEN ProGame WKF są regularnie używane na największych imprezach Karate. Zarówno międzynarodowych, krajowych jak i lokalnych całego świata. Są to maty do Karate najwyższej jakości.