II Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym oraz Mistrzostwa Świata Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów

Gratulacje dla Mistrzów!!!
W dniach 06-07.10,2012r w Łodzi w hali Atlas Arena odbył się II Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym oraz Mistrzostwa Świata Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów.
W Pucharze Europy Dzieci wystartowało blisko 700 dzieci wśród nich nasz skromny 6 osobowy zespół.
W grupie dzieci 9-7 kyu chłopców pierwsze miejsce zajął nasz zawodnik Adrian Sudak, a w grupie 6 -4 kyu wśród chłopców 5 miejsce po bardzo dobrych pojedynkach zajął Sergiusz Gołąbczak ulegając tylko zwycięzcy zawodnikowi z Azerbejdzanu stosunkiem głosów sędziowskich 3:2.
W drugim dniu zawodów w MŚ wystartował Jan Pieczka i po pasjonujących pokazach wraz z Adrianem Zwierzchowskim wywalczyli tytuł Mistrzów Świata w konkurencji en-bu.

Gratulujemy zawodnikom i dziękujemy wszystkim kibicom zawytrwałość i serdeczny doping.